Rostislavova 17, Praha, CZ
Show Map
VYHLEDÁVÁNÍ DOSTUPNOST

Poloha ubytovacího zařízení
Gallery Hotel SIS je ve městě Praha (Praha 4). Pouhých 10 minut cesty autem odtud se nachází Tančící dům a Vyšehrad. Tento hotel se nachází 3,9 km od Václavské náměstí a 4,6 km od Pražský orloj.

Pokoje
V jednom z 50 klimatizovaných pokojů se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet zdarma vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Soukromé koupelny nabízí vybavení, jehož součástí jsou sprcha, toaletní potřeby zdarma a vysoušeč vlasů. Další užitečné vybavení a služby: telefon, psací stůl a stropní ventilátor.

Vybavení
Hotel nabízí řadu možností sportovního vyžití a zábavy, jako je například sauna. K dalšímu vybavení hotelu patří bezdrátový internet zdarma a rozšířené recepční služby. Tento hotel dále nabízí: prodej novin a dárkových předmětů, možnost uzavření sňatku a zlevněný vstup do blízkého fitness centra. Chystáte-li se na výlet do okolí, můžete se za poplatek svézt kyvadlovou dopravou (do vzdálenosti 0 kilometers).

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, můžete si občerstvení zakoupit v kavárně. Navíc hotel poskytuje 24hodinovou pokojovou službu pro případ, že budete chtít zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li svůj rušný den zakončit u svého oblíbeného nápoje, navštivte bar/salonek. Hotel podává denně od 7:30 do 10:30 za příplatek bufetovou snídani.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, expresní ubytování a expresní odhlášení při odjezdu. Za příplatek jsou hostům poskytovány tyto dopravní služby: kyvadlová doprava na letiště (k dispozici nonstop) a vyzvednutí z vlakového nádraží.


Top Vybavení


  • Vstup do blízkého fitness centra (se slevou)

Places of Interest

  • Famous
  • Historical
  • Parks/Beaches

Golf & Country Club Mstetice 17.16Km

Golf & Country Club Prague 5.61Km

Golf Club Divoka arka 8.21Km

Golf Club Erpet Praha 2.46Km

Golf Club Hostivar 10.22Km

Golf Club Karltejn 2.46Km

Prague Main railway station 2.29Km

Tyn Cathedral 3.13Km

Troya Castle 6.24Km

Aqua Palace 10.90Km

Letnany subway station 8.51Km

Prosek subway station 7.26Km

Prague ZOO 6.49Km

Havlickovy Gardens 0.61Km

Botanical garden 6.63Km

Aqua Park 10.96Km


Rooms List


  • Standard Double Room
  • Standard Triple Room
  • Standard Single Room
  • Quadruple Room