Rostislavova 17, Praha, CZ
Show Map
SEARCH AVAILABILITY

Poloha ubytovacieho zariadenia
Gallery Hotel SIS sa v destinácii Praha nachádza v štvrti Praha 4 (mestská štvrť), do 10 min. autom od Tancujúci dom a Vyšehrad. Hotel je 3,9 km od Václavské námestie a 4,6 km od Pražský orloj.

Izby
Ubytujte sa v niektorej z 50 izieb a cíťte sa ako doma. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo satelitná televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú sprchy, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy. Súčasťou zariadenia izieb sú telefóny. K dispozícii sú tiež písacie stoly a stropné ventilátory.

– vybavenie
Ubytovacie zariadenie hosťom ponúka rad možností športového vyžitia a zábavy, ako je napríklad sauna. K ďalšiemu vybaveniu patria bezplatný bezdrôtový prístup na internet a služby vrátnika. Hotel ďalej ponúka: darčekový obchod/novinový stánok, svadobné služby a možnosť využitia neďalekého fitness zariadenia so zľavou. Ak sa chystáte na výlet do okolia, môžete sa za príplatok odviesť kyvadlovou dopravou (do vzdialenosti 0 kilometers).

Možnosti stravovania
Súčasťou tohto ubytovacieho zariadenia typu (tento hotel) sú kaviareň. Môžete tiež využiť 24-hodinový izbový servis a najesť sa priamo v izbe. Zavŕšte svoj deň drinkom, ktorý ponúka bar/salónik. Bufetové raňajky sú k dispozícii každý deň od 7.30 do 10.30 za poplatok.

Konferenčné a ostatné vybavenie
Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú business centrum, služby expresnej registrácie a služby expresného odhlásenia. Kyvadlová doprava na letisko (k dispozícii 24 hodín denne) a vyzdvihnutie na železničnej stanici je hosťom k dispozícii za príplatok.


Top Amenities


  • Využitie neďalekého fitness centra (zľava)
  • Wifi zdarma

Places of Interest

  • Famous
  • Historical
  • Parks/Beaches

Golf & Country Club Mstetice 17.16Km

Golf & Country Club Prague 5.61Km

Golf Club Divoka arka 8.21Km

Golf Club Erpet Praha 2.46Km

Golf Club Hostivar 10.22Km

Golf Club Karltejn 2.46Km

Prague Main railway station 2.29Km

Tyn Cathedral 3.13Km

Troya Castle 6.24Km

Aqua Palace 10.90Km

Letnany subway station 8.51Km

Prosek subway station 7.26Km

Prague ZOO 6.49Km

Havlickovy Gardens 0.61Km

Botanical garden 6.63Km

Aqua Park 10.96Km


Rooms List


  • Standard Double Room
  • Standard Triple Room
  • Standard Single Room
  • Quadruple Room